Hakkımızda

Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik A.Ş.

devamı

Bilezik Sokak No.4 34427 Fındıklı/İstanbul

vitsan@vitsan.com.tr

+90 212 252 0600

Hakkımızda

Vitsan

Vitsan,1873 yılında İngiliz vatandaşı Sir James Whittall tarafından kurulmuştur. 1969 yılından itibaren Anonim Şirket olarak hizmet vermeye başlayan Vitsan ,1979 yılından itibaren de şu anki adı ile “Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik A.Ş.” olarak sigorta, araştırma ve hasarların tasfiyesi hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Yüz yıllık tecrübe

Vitsan gerek Türkiye’de gerekse komşu ülkelerde nitelikli ve deneyimli kadrosu , kendine ait ofisleri ile etkin bir hizmet ağına sahiptir.

Bir asır boyunca bünyesindeki nesillerin sürekli başarı deneyimlerin yararlanan Vitsan yönetici ve personelleri başarı zincirini dünya sigorta endüstrisinin hizmetine sunmak ve paylaşmak için güven içinde çalışmaktadır.

Blog post Image

Kalite Politikası

Misyonumuz; Türkiye’de ve dünyada bize ihtiyaç duyan ve hizmetimizi talep eden tüm taraflara kalite standartlarında, tarafsız, adil, güvenilir, gizlilik ile hizmet vermek, sektöründe çağdaş ve öncü kuruluş olmayı sürdürmektir.

Güvenin, kalite ve tecrübenin öncelikli olduğu geniş hizmet ağımızla, Vitsan ’ın konusunda tecrübeli uzman kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarına uygun, kaliteli, güvenilir, sürekliliğini koruyan, hızlı hizmet vermeyi ve müşterilerimize çözüm ortağı olmayı taahhüt eder.

Nitelikli çalışanlarımız ve geniş ofis ağımız ile müşteri ayrımı gözetmeksizin, gizlilik prensibinden ayrılmadan, müşteri taleplerine yerinde cevap vererek kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak işimizin en önemli parçasıdır.

Çalışanlarımızın motivasyon ve verimliliğini arttırmak için çalışma ortamlarımızda ergonomi, iş sağlığı ve güvenliği şartları ile, güncel teknik yazılım ve donanım imkanları sağlamak, sürekli eğitimler ile çalışanların beceri ve yetkinlikleri geliştirerek sürekli gelişmeyi hedefler.

Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik. A.Ş. olarak hizmet alanımızda tercih edilen, yenilikçi, güven veren ve sürekli kendini geliştiren, müşteriler arasında ayrım yapmadan, sürekli iletişim içinde çalışmak, gizlilik ve uygunluk yükümlülüklerini yerine getirerek tarafsız, bağımsız ve etik değerlerden ödün vermeden profesyonel hizmet vermek taahhüdümüz altındadır.

Blog post Image

Vitsan Vizyonu

Misyon
Temel faaliyetimiz, ihtiyaç duyan ve talep eden tüm taraflara Türkiye’de ve dünyada bağımsız, adil ve güvenilir hizmet vermektir. Amacımız çağdaş ve öncü kuruluş olmayı sürdürmektir.

Müşteriye faydalar
Güvenin, kalite ve tecrübenin öncelikli olduğu geniş hizmet ağımızla hızlı çözüm ortağıyız.

Hizmetler
Konusunda tecrübeli uzman kadromuzla müşteri ihtiyaçlarına uygun, kaliteli, güvenilir, sürekliliğini koruyan ve hızlı hizmet vermek değişmez hedefimizdir.

Fiyat politikamız
Nitelikli çalışanlarımız/çalışmalarımız ve geniş ofis ağımız ile müşteri taleplerine yerinde cevap vererek kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz.

Çalışma Koşullarımız
Çalışanlarımızın motivasyon ve verimliliğini arttırmak için çalışma ortamlarımızda ergonomi, iş sağlığı ve güvenliği şartları ile, güncel teknik yazılım ve donanım imkanları sağlanmaktadır.
Sürekli eğitimler ile çalışanların beceri ve yetkinlikleri geliştirilmektedir.

Liderlik anlayışımız
Çalışanlarına değer veren, adil, açık iletişim odaklı ve şirketi ileriye taşıyacak öngörüye sahip bir yönetim şekline inanırız.

Topluma faydalarımız
Çalışanların ve şirketin katkısı ile bir burs fonu oluşturarak ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere maddi destek sağlamak ile müşterilerimiz ve şirketimiz için bir Vitsan ormanı oluşturmak topluma verdiğimiz hizmetlerdir.

Vitsan Kurum Kültürü

 • Katma değer yaratan personel ödüllendirilir
 • Dinamik bir yapı içinde farklı fikirler özendirilir
 • Hızlı karar verilir, hızlı aksiyon alınır
 • Geri bildirim kültürü benimsenir /uygulanır
 • Motivasyon yüksektir
 • İletişim güvene dayalıdır, ekip çalışması ve bilgi paylaşımı özendirilir
 • Dürüstlük ön planda tutulur, şirketin adı korunur
 • Alanında lider olma güdüsü ile hareket edilir
 • Ayrımcılık barındırılmaz
 • Personel yeni iş yaratma bilincindedir
 • Çalışanlara gerekli eğitimler aldırılır
 • Adalet duygusu hakimdir

Vitsan Yöneticileri

Selim Bilgişin

Cem Bilgişin

Mehmet Peker

Eva Adamandidi

Ziya Mesut Koç

Arda Kovan

Dr. Emre Özcan

Salih Akkaya

Ferruh Serbest

Nedim Şener

Namık Akyöndem

Okan Erkırtay

Mehmet Tümer

Cevdet Günal Tüzün

Mehmet Şen

Namık İbraimov

Tariel Kirtskalia

Yönetim Kurulu Başkanı ,Genel Müdür

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı , Koordinatör

Muhasebe Müdürü

Lloyds Avarya Komiserliği Departman Müdürü

Kulüp ve Deniz Kazaları Departman Müdürü

Lloyds Avarya Komiserliği Hasar Sorumlusu

Hasar Uzmanı Avarya Komiserliği Eksper Departman Müdürü

Avarya Komiserliği Şube /Bölge Ofisleri Müdürü

Tekne Makine, Uzman Hasar Yönetim Sorumlusu

Kulüp Hasar Yönetim Sorumlusu

Kulüp Hasar Yönetim Sorumlusu

Tekne Makine Hasar Yönetim Sorumlusu

İzmir ve Aliağa Ofis Müdürü

Mersin Ofis Müdürü

İskenderun Ofis Müdürü

Bakü Azerbaycan Ofis Müdürü

Batum Gürcistan Ofis Müdürü

İnsan Kaynakları

Genel iş başvurusu için insankaynaklari@vitsan.com adresine özgeçmişinizi gönderebilir veya Linkedin sayfamızı ziyaret ederek size uygun iş ilanlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

VİTSAN İnsan Kaynakları

VİTSAN AKADEMİ

Vitsan Akademi , Vitsan çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, teknik bilgilerini arttırmak, tüm ekibin, sosyal faaliyetler düzenleyerek iletişimini güçlendirmek amacıyla kurulmuştur.

En önemli faaliyetlerinden bazıları; Vitsan bünyesinde eğitimler düzenlemek, duayenlerimizin bilgi birikimlerini ihtiyaç duyan ekibe aktarmasını sağlamak, çeşitli sosyal faaliyetler gerçekleştirmektir.

Vitsan Akademi tarafından verilen eğitimler sadece teknik eğitimler olmayıp, aynı zamanda kişisel gelişim ve farkındalık eğitimlerini de içermektedir. Akademinin sürdürülebilirlik hedefi doğrultusunda daha çok işbirliği, daha çok iletişim ile birlikte büyüyüp yükselmek, Vitsan ekibinin gelişimine katkıda bulunmak ve destek olmak görevi bulunmaktadır.

Vitsan Akademi, Vitsan’ın sahip olduğu değerleri genç çalışanlarına aktararak, onların profesyonel ve kişisel gelişimlerine, performanslarına olumlu katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Amacımız, sürekli öğrenerek gelişen, güçlü ve dinamik ekiplerin yetişmesi ile sürdürülebilir olmayı sağlamaktır.