>

Hakkımızda

Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik A.Ş.

devamı

Bilezik Sokak No.4 34427 Fındıklı/İstanbul

vitsan@vitsan.com.tr

+90 212 252 0600

Kalite Politikası

Kalite Politikası

Türkiye’de ve dünyada hizmetimize ihtiyaç duyan tüm paydaşlarımıza kaliteli, , tarafsız, adil, güvenilir, gizlilik ile hızlı hizmet vermek, sektöründe çağdaş ve öncü kuruluş olmayı sürdürerek kalite düzeyini sürekli iyileştirmeyi hedefler.

Güvenin, kalite ve tecrübenin öncelikli olduğu , nitelikli ,konusunda uzman çalışanlarımız ve geniş hizmet ağımızla, VITSAN A.Ş. müşteri ihtiyaçlarına uygun, kaliteli, güvenilir, sürekliliğini koruyan, hızlı hizmet vermeyi ve müşterilerimize çözüm ortağı olmayı taahhüt eder.

Müşteri ayrımı gözetmeksizin, gizlilik prensibinden ayrılmadan, sürekli iletişim içinde olarak , paydaş talep ve beklentilerine yerinde cevap vererek kaliteli hizmeti optimum fiyatlarda sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak VITSAN A.Ş kurum kültürünü ve stratejik yönünü oluşturur.

Çalışanlarımızın motivasyon ve verimliliğini arttırmak için çalışma ortamlarımızda ergonomi, iş sağlığı / güvenliği şartları ile, güncel teknik yazılım / donanım imkanları sağlamak, sürekli eğitimler ile çalışanların beceri ve yetkinlikleri geliştirerek sürekli gelişmeyi hedefler.

Yönetim sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi hedefler.

Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik. A.Ş. gizlilik, uygunluk yükümlülüklerini ve kuruluşumuzu ilgilendiren ulusal ve uluslararası yasalara uymak tarafsız, bağımsız, etik değerlerden ödün vermeden profesyonel hizmet vermek taahhüdü altındadır.

Rekabetçi iş ortamlarında, paydaşlarımız ile sürekli gelişme doğrultusunda çalışırken Bilgi Güvenliği, İş Güvenliği konularından ödün vermemek, sürdürülebilir bir şirket olmak kuruluşumuzun prensibidir.