>

Hakkımızda

Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik A.Ş.

devamı

Bilezik Sokak No.4 34427 Fındıklı/İstanbul

vitsan@vitsan.com.tr

+90 212 252 0600

Quality Policy

Kalite Politikası

Misyonumuz; Türkiye’de ve dünyada bize ihtiyaç duyan ve hizmetimizi talep eden tüm taraflara kalite standartlarında, tarafsız, adil, güvenilir, gizlilik ile hizmet vermek, sektöründe çağdaş ve öncü kuruluş olmayı sürdürmektir.

Güvenin, kalite ve tecrübenin öncelikli olduğu geniş hizmet ağımızla, VITSAN A.Ş.’nin konusunda tecrübeli uzman kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarına uygun, kaliteli, güvenilir, sürekliliğini koruyan, hızlı hizmet vermeyi ve müşterilerimize çözüm ortağı olmayı taahhüt eder.

Nitelikli çalışanlarımız ve geniş ofis ağımız ile müşteri ayrımı gözetmeksizin, gizlilik prensibinden ayrılmadan, müşteri taleplerine yerinde cevap vererek kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak işimizin en önemli parçasıdır.

Çalışanlarımızın motivasyon ve verimliliğini arttırmak için çalışma ortamlarımızda ergonomi, iş sağlığı ve güvenliği şartları ile, güncel teknik yazılım ve donanım imkanları sağlamak, sürekli eğitimler ile çalışanların beceri ve yetkinlikleri geliştirerek sürekli gelişmeyi hedefler.

Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik. A.Ş. olarak hizmet alanımızda tercih edilen, yenilikçi, güven veren ve sürekli kendini geliştiren, müşteriler arasında ayrım yapmadan, sürekli iletişim içinde çalışmayı, gizlilik uygunluk yükümlülüklerini yerine getirerek tarafsız, bağımsız ve etik değerlerden ödün vermeden profesyonel hizmet vermek taahhüdümüz altındadır.