Hakkımızda

Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik A.Ş.

devamı

Bilezik Sokak No.4 34427 Fındıklı/İstanbul

vitsan@vitsan.com.tr

+90 212 252 0600

Hakkimizda

Vitsan

1873 yılında Vitsan, Whittall and Co.Ltd. Adıyla İngiliz vatandaşı Sir James W. tarafından kurulmuştur. 1969 yılında anonim şirkete dönüştürülmüş ve şimdiki adı Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik A.Ş. Şirketimiz 1979'dan itibaren sigorta, araştırma ve hasarların tasfiyesi hizmetlerine yönelmiştir.

Yüz yıllık tecrübe

Vitsan, gerek Türkiye'de gerekse komşu ülkelerde nitelikli ve deneyimli kadrosuyla kendi ofislerinin etkin bir servis ağına sahiptir.

Vitsan'ın hizmet alanları, sigorta öncesi ve sigorta sonrası hizmetlere kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Bir asır boyuncaki nesillerin sürekli başarılı deneyimlerinden yararlanan Vitsan'ın mevcut yöneticileri ve personeli, başarı zincirini dünya sigorta endüstrisinin hizmetinde tutmak için güvenle çalışmaktadır.

Blog post Image

Kalite Politikası

Misyonumuz; Türkiye’de ve dünyada bize ihtiyaç duyan ve hizmetimizi talep eden tüm taraflara kalite standartlarında, tarafsız, adil, güvenilir, gizlilik ile hizmet vermek, sektöründe çağdaş ve öncü kuruluş olmayı sürdürmektir.

Güvenin, kalite ve tecrübenin öncelikli olduğu geniş hizmet ağımızla, VITSAN A.Ş.’nin konusunda tecrübeli uzman kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarına uygun, kaliteli, güvenilir, sürekliliğini koruyan, hızlı hizmet vermeyi ve müşterilerimize çözüm ortağı olmayı taahhüt eder.

Nitelikli çalışanlarımız ve geniş ofis ağımız ile müşteri ayrımı gözetmeksizin, gizlilik prensibinden ayrılmadan, müşteri taleplerine yerinde cevap vererek kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak işimizin en önemli parçasıdır.

Çalışanlarımızın motivasyon ve verimliliğini arttırmak için çalışma ortamlarımızda ergonomi, iş sağlığı ve güvenliği şartları ile, güncel teknik yazılım ve donanım imkanları sağlamak, sürekli eğitimler ile çalışanların beceri ve yetkinlikleri geliştirerek sürekli gelişmeyi hedefler.

Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik. A.Ş. olarak hizmet alanımızda tercih edilen, yenilikçi, güven veren ve sürekli kendini geliştiren, müşteriler arasında ayrım yapmadan, sürekli iletişim içinde çalışmayı, gizlilik uygunluk yükümlülüklerini yerine getirerek tarafsız, bağımsız ve etik değerlerden ödün vermeden profesyonel hizmet vermek taahhüdümüz altındadır.

Blog post Image

Vitsan Vizyonu

Misyon
Temel faaliyetimiz, ihtiyaç duyan ve talep eden tüm taraflara Türkiye’de ve dünyada bağımsız, adil ve güvenilir hizmet vermektir. Amacımız çağdaş ve öncü kuruluş olmayı sürdürmektir.

Mülteriye faydalar
Güvenin, kalite ve tecrübenin öncelikli olduğu geniş hizmet ağımızla hızlı çözüm ortağıyız.

Hizmetler
Konusunda tecrübeli uzman kadromuzla müşteri ihtiyaçlarına uygun, kaliteli, güvenilir, sürekliliğini koruyan ve hızlı hizmet vermek değişmez hedefimizdir.

Fiyat politikamız
Nitelikli çalışanlarımız/çalışmalarımız ve geniş ofis ağımız ile müşteri taleplerine yerinde cevap vererek kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz.

Çalışma Koşullarımız
Çalışanlarımızın motivasyon ve verimliliğini arttırmak için çalışma ortamlarımızda ergonomi, iş sağlığı ve güvenliği şartları ile, güncel teknik yazılım ve donanım imkanları sağlanmaktadır.
Sürekli eğitimler ile çalışanların beceri ve yetkinlikleri geliştirilmektedir.

Liderlik anlayışımız
Çalışanlarına değer veren, adil, açık iletişim odaklı ve şirketi ileriye taşıyacak öngörüye sahip bir yönetim şekline inanırız.

Topluma faydalarımız
Çalışanların ve şirketin katkısı ile bir burs fonu oluşturarak ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere maddi destek sağlamak ile müşterilerimiz ve şirketimiz için bir Vitsan ormanı oluşturmak topluma verdiğimiz hizmetlerdir.

Vitsan Kurum Kültürü

 • Katma değer yaratan personel ödüllendirilir
 • Dinamik bir yapı içinde farklı fikirler özendirilir
 • Hızlı karar verilir, hızlı aksiyon alınır
 • Geri bildirim kültürü benimsenir /uygulanır
 • Motivasyon yüksektir
 • İletişim güvene dayalıdır, ekip çalışması ve bilgi paylaşımı özendirilir
 • Dürüstlük ön planda tutulur, şirketin adı korunur
 • Alanında lider olma güdüsü ile hareket edilir
 • Ayrımcılık barındırılmaz
 • Personel yeni iş yaratma bilincindedir
 • Çalışanlara gerekli eğitimler aldırılır
 • Adalet duygusu hakimdir

Vitsan Yöneticileri

İlkay Bilgişin

Selim Bilgişin

Namık Akyöndem

Ferruh Serbest

Eva Adamandidi

Nedim Şener

Okan Erkırtay

Mehmet Tümer

Mehmet Şen

Cevdet Günal Tüzün

Selçuk Okan Kartal

Tariel Kirtskhalia

Salih Akkaya

Başkan

Direktör

P&I Klüp Yöneticisi

Tekne ve Makine Yöneticisi

Sigorta Yöneticisi

Sörvey Departman Müdürü

Tekne ve Makine Müdürü

Izmir and Aliaga Ofis Müdürü

Iskenderun Ofis Müdürü

Mersin Ofis Müdürü

Trabzon Ofis Müdürü

Gürcistan Ofis Müdürü

Azerbaycan Ofis Müdürü

İnsan Kaynakları

Maalesef şu anda uygun bir pozisyonumuz yok. Güncel özgeçmişinizi gönderebilirsiniz ik@vitsan.com.tr

Tüm başvurular özenle kaydedilecek ve ileriki dönemlerde açılacak pozisyonlarda değerlendirmeye alınacak ve iletişime geçilecektir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vitsan İK

VITSAN AKADEMİ'NİN KURULUŞ AMACI

Vitsan Akademi , Vitsan çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, teknik bilgilerini arttırmak, tüm personelin, sosyal faaliyetler düzenleyerek iletişimini güçlendirmek amacıyla kurulmuştur.

En önemli faaliyetlerinden bazıları; Vitsan bünyesinde eğitimler düzenlemek, grup içindeki cevherlerin ve  duayenlerin desteği ile tüm ihtiyaç duyan personele bilgi ve tecrübe aktarımı sağlamak, çeşitli sosyal faaliyetler gerçekleştirmektir.

Vitsan Akademi tarafından verilen eğitimler sadece teknik eğitimler olmayıp, aynı zamanda kişisel gelişim ve farkındalık eğitimlerini de içermektedir. Sürdürebilirlik hedefi ile daha çok işbirliği, daha çok iletişim ile birlikte büyüyüp, yükselmek, Vitsan personelinin gelişimine katkıda bulunmak , destek olmak görevi bulunmaktadır.

Vitsan Akademi, Vitsan’ın sahip olduğu değerleri genç çalışanlarına sürekli iyileşme ve gelişme çerçevesinde aktararak, onların profesyonel ve kişisel gelişimlerini, performanslarına pozitif katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Nihai hedefi, sürekli öğrenerek gelişen, güçlü ve dinamik ekiplerin yetişmesi ile sürdürdürülebilir olmayı sağlamaktır.