İNSAN KAYNAKLARI

Firmamızda şu an için açık pozisyon bulunmamaktadır.

Genel iş başvurusu için ik@vitsan.com.tr adresine CV nizi gönderebilirsiniz. Tüm başvurular kaydedilip açılacak olan pozisyon için gerekli koşulları sağlamanız halinde sizinle iletişime geçilecektir.

Şirketimize ilginiz için teşekkür ederiz.

VİTSAN İK


İK Uygulamaları

Kuruluşumuzdan bu yana Kalite Hedeflerimizin ana çerçevesi olan güvenirlik, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun hizmeti zamanında yapmak hedefiyle oluşturulmuş kalite politikamız doğrultusunda büyüme ve gelişmeye özen göstermekteyiz.

Sektörün ilkleri diyebileceğimiz deneyimli kadromuz ile şirketimizin ihtiyaçları belirlenmekte olup, bu doğrultuda Vitsan bünyesinde açılan pozisyonlara sürekli gelişime açık, kuruluş içinde motivasyon ve performansı artıracak takım arkadaşları katmaktayız.

Aramıza yeni katılan çalışanlarımızın, kişisel gelişimlerini desteklemek ve kariyerlerini geliştirmeleri için eğitim fırsatları sağlanmaktadır. Gerektiği takdirde kurum içi veya kurum dışı uygulamalı eğitimler sunulmaktadır.

Vitsan yöneticilerini uzun yıllar boyu sektörde kazanmış oldukları deneyimleri ile çalışanlarının eğitimine büyük katkıda bulunmaktadır. Bu doğrultuda, çalışanlarımıza ilk işe başladıklarında verilen oryantasyon eğitimi ve kişisel gelişimleri için alanında deneyimli uzman kadromuzun desteği ile yetişmeleri sağlanmaktadır.

Bizi farklı kılacak profesyonel hizmet sağlama amacına ulaşmak için, Yönetim Kurulumuzun toplantılarında eğitim planlarını gözden geçirerek, çalışanların yaptıkları işlerdeki yetkinliklerini geliştirmeyi ve ileride yapacakları görevlere hazırlayabilmeyi hedefliyoruz.