VİTSAN A.Ş.’NİN YAPISI

1873 yılında bir İngiliz vatandaşı olan Sir James W. Whittall tarafından Whittall and Co. Ltd.adıyla kurulan Vitsan, daha sonra 1969’da Vitsan Mümessillik ve Müşavirlik A.Ş. ticari unvanını alarak bir anonim şirkete dönüştürülmüş, 1979 yılından itibaren sadece sigorta, araştırma ve hasar tasfiyesi hizmetlerine yönelmiştir.

Bir asrı aşan tecrübe

Vitsan, tüm Türkiye ve komşu ülkelere yayılmış hizmet ağı ve yetişmiş personelinin deneyim ve etkinliği ile profesyonel hizmette yüksek kalite ve verimliliğin önemli bir örneğidir. Şirketimizin hizmet alanları, sigorta öncesi ve sonrasını kapsayan geniş bir yelpaze oluşturmaktadır.

Vitsan yöneticileri ve personeli olarak, bir asrı aşkın bir süredir değişik kuşaklar tarafından kesintisiz sürdürülen başarı zincirini bugüne kadar getirmenin heyecan ve övüncü içinde, çalışmalarımızdaki üstün hizmet kalitesini bundan sonraki performanslarımızda da devam ettirmek azmindeyiz..


VİTSAN A.Ş. KURULUŞUNUN YAPISI

Zamanında, Üstün ve Profesyonel Nitelikte Hizmet

Vitsan’ın temel yönetim birimleri İstanbul Merkez Bürosu’nda odaklanmıştır. Türkiye çapındaki faaliyetlerimiz, Ankara, İzmir, Aliağa, Mersin, İskenderun ve Trabzon şubeleri aracılığıyla ve ülkenin her önemli yöresindeki liman ve kent acentelerinin hizmetiyle sürdürülmektedir.

Vitsan A.Ş.’nin şu anda istihdam ettiği personel sayısı 65’tir. Yöneticilerimizin tümü ile İstanbul Merkez Bürosu, şubeler ve yurtdışı Vitsan Grup Şirketleri’nde çalışan eksperlerinin her biri, nitelikli ve deneyimli kişiler olup İngilizce ve/veya Almanca ve/veya Fransızca bilmektedirler.

Çağdaş ofis teknolojilerini ve iletişim donanımını kullanarak müşterilerimizin sürekli değişen gereksinmelerine etkili ve süratli çözümleri sağlıyoruz. Gelişmelere ayak uydurarak sürekli yenilenen donanım ve sistem sayesinde kapsamlı yazı işlem, muhasebe, dosyalama ve istihbarat çalışmaları yapılmakta, teknik hizmetlerle ilgili çeşitli alanlardan toplanan istatistik bilgileri için bir bilgi bankası oluşturulmaktadır.

Vitsan A.Ş. hizmetleri, Dünya’nın her tarafındaki sigorta pazarları ile Avrupa, Asya (Bağımsız Devletler Topluluğu, Çin Halk Cumhuriyeti, Japonya, Hindistan), Avustralya, Kuzey ve Güney Amerika ile Kuzey ve Güney Afrika’nın büyük sanayi ve holding kuruluşları tarafından sürekli ve yaygın biçimde kullanılmaktadır.